Orientační ceník WWW

Statické prezentační stránky
Orientační cena se pohybuje kolem 3.000,- Kč, v ceně je grafický návrh, internetová prezentace cca 4 - 5 základních stránek, jako jsou např. Kontakt, Reference, Produkty, Služby, Ceník apod.
Tyto stránky nepožadují databázi.

Dynamické prezentační stránky
Pobdobné stránky jako statické prezentační stránky, ale stránky již mají vlastní administraci, kde lze editovat obsah jednotlivých stránek.
Mohou obsahovat moduly jako jsou např. aktuality, ankety, řazení položek produktů, klientské stránky s omezeným přístupem apod.
Cena se odvíjí dle množství modulů od 5.000,- Kč výše.
Požadavky na webhosting: databáze, PHP.

Eshop - Internetový obchod
Internetový obchod včetně kompletní administrace vytvoříme dle požadavků a potřeb zákazníka, cena se orientačně pohybuje od 15.000,- Kč. Požadavky na webhosting: databáze, PHP.

Databázové systémy
U těchto systému je cena velmi proměnlivá a záleží na konkrétním projetu a rozsahu práce, zde se může cena pohybovat až v 10kách tisíc.

Webhosting
Nabízíme i komplexní řešení webové prezentace. Při realizaci zakázky postupujeme od registrace domény, vytvoření stránek až po kompletní zprovoznění prezentace na serveru.

Orientační ceny hostingu:

  • Statické stránky - cca 1500,- Kč / rok včetně registrace doménového jména. Obsahuje webový prostor pro prezentaci, FTP přístup, email.
  • Dynamické stránky - cca 3000,- Kč / rok včetně registrace doménového jména. Obsahuje webový prostor pro prezentaci, PHP5, databáze MySql, FTP přístup, email, statistiky návštěvnosti...
Ceny uvedeny s DPH.